Для використання послуг цієї організації достатньо бути повнолітнім громадянином країни і мати банківську картку українського банку. Важливо і те, що розраховувати на підтримку майданчика Cashup.com.ua можуть люди з різним станом кредитної історії. Більше того, за рахунок успішної роботи з ресурсом споживачі формують хорошу кредитну історію, що дозволяє в майбутньому розраховувати не тільки на великі суми позик в CashUp і зниження тут процентних ставок, але і на лояльність банків у реальному просторі.

Для того щоб отримати онлайн кредит з допомогою нового сервісу, необхідно пройти лише кілька простих і недовгих кроків. Зареєструвавшись на сайті, людина повинна вибрати за допомогою спеціального калькулятора основні параметри позики. Мова йде про бажану суму і період повернення коштів. Варто враховувати, що для нових користувачів максимально доступна позика становить 3 тис. гривень, тоді як постійні клієнти, які стабільно погашають свої борги, можуть розраховувати на 10 тис. гривень. Виплати відсотків за пропозиціями при необхідності можуть бути пролонговані у процесі співробітництва між двома сторонами, для даних цілей призначена спеціальна функція в особистому кабінеті.

Для оформлення позики людині необхідно заповнити анкету, на підставі даних якої система сервісу приймає рішення про можливість видачі грошей. Зазвичай позичальник дізнається про результати протягом декількох хвилин: схвалення або відмова висилаються на електронну пошту і на мобільний телефон. У числі інших даних анкети присутні відомості про банківську карту споживача, які підлягають обов’язковому введенню. Перш ніж користувач отримає кредит онлайн , буде проведено підтвердження картки з тимчасовим блокуванням мінімальної грошової суми. Це потрібно, щоб уникнути шахрайських операцій. Після цього кроку відбувається підписання в режимі реального часу кредитного договору та подальше зарахування грошей на рахунок заявника.